A nőknél Chukwu Hannah (Squashberek SE), a férfiaknál pedig Cséffalvay Dániel (Csé-Team SE) nyert a 2018-as év utolsó versenyén. A még junior korú Chukwu Hannah a szülés után visszatérő Kiss-Máté Csenge (Top Challenge SE) előtt szerezte meg az aranyérmet, míg a dobogó harmadik fokára Guti Judit (Budaörsi Labda Egylet) állhatott fel.

A férfiaknál A-kategóriás versenyt rendeztek a budapesti Head Squash Clubban. Cséffalvay Dániel kiélezett csatában nyert Boros Dávid (Egri Squash SE) ellen. A harmadik helyen a még junior játékos, Dévald Péter (Squashberek SE) végzett. Ez a verseny volt az első kvalifikációs viadal, amely válogató a tavasszal megrendezendő Európa-bajnokságra.

Közben eldőlt az is, hogy a sportágban a hölgyeknél Csókási Gabriella (Szegedi Tisza Squash SE), a férfiaknál Farkas Balázs (Squashberek SE) lett az év legjobb játékosa. Mindkét játékos megszerezte a 2018. év országos bajnoka címet.